ukr
Бурштин
14:16

Videocamerashop, Корпорація

юридичний
М. Бурштин вул. Січ. Стрільців 27 ТЦ Бізнес Центр оф. 315
фактичний
М. Бурштин вул. Січ. Стрільців 27 ТЦ Бізнес Центр оф. 315
Ооо Богдан, менеджер
на Флагма з 27 липня 2016
+380 (68) 665-XX-XX

Діяльність

Наші менеджери-консультанти мають професійні знання та багаторічний досвід продажів систем безпеки, і допоможуть Вам зробити правильний вибір, проконсультують перед покупкою і на етапі експлуатації.

«Інтернет-магазин videocamerashop» є партнером в Україні таких виробників, як ATIS, Qtum, Infinity, Dahua, AvTech, Sambo, Tiandy, Microdigital, Hikvision (системи відеоспостереження), Twist (передавачі відео та живлення по витій парі), Satel, DSC , Visonic, Ajax, Дунай, Оріон (системи охоронної сигналізації), Commax, Kocom, Slinex, Gardi (домофонні системи), а також багатьох інших. Така широка спрямованість дозволяє вирішити будь-яке завдання наших клієнтів, при оптимальній вартості.

«Інтернет-магазин videocamerashop» складається з декількох підрозділів - відділ продажів (більше 15 осіб), технічний відділ (монтажний і обслуговуючий відділ, більше 10 чоловік), сервісний відділ, відділ логістики і власна кур'єрська служба. Така структура компанії і роками накопичений досвід дозволяють забезпечити грамотну передпродажну консультацію, продаж обладнання, проектування, монтаж, гарантійний та післягарантійний сервіс. Причому на кожному етапі ми підходимо до завдання індивідуально і вирішуємо її на вищому рівні.

переглядів: 55

Реєстрація: 27 лип 2016      індекс активності: F 0.0

×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×