rus
Бурштын
16:19
Семена саженцы, компании в Бурштыне 1
 

Виготовлення та реалізація зернового міцелію культурних грибів роду глива, шиєтаке, єрінги.

В радиусе 80 км от Бурштына
 

Ведення господарської діяльності по виведенню офшорних коштів, та виявлення здатності не належного користування активами внутрішніх резервних систем.

 

Размножение лиственных, хвойных и фруктовых кустарников и деревьев. Ландшафтный дизайн.

 

Компания «Семена Элита» специализируется на продаже качественного посевного материала зарубежных производителей. Более 20 лет профессионального опыта работы на рынке семян. Наша задача состоит в...

 

Наша компания занимается декоративными и плодовыми саженцами.

 

Продаж та перевезення квітів та інших товарів з Європи. Доставка у будь-який зручний для вас спосіб ( нова пошта, інтайм, укр пошта). Оплата через картку або накладним платижем.

 

Вирощування та продаж декоративних хвойних кущів та дерев. Розсадник працює з оптовими та роздрібними покупцями і готовий запропонувати гнучкі системи знижок для постійних клієнтів. В нашому...

 

Оптовая продажа луковиц цветов , луковицы лилий, луковицы гладиолусов, луковицы бегоний, луковицы цветов оптом, луковичные растения, луковицы почтой с доставкой по Украине.

 

Насіння овочевих культур. Імпортне та вітчизняне. Сільськогосподарського, фермерського та садівничого призначення.

 

Вирощування винограду технічних і столових сортів а також саджанців

 

Вирощування саджанців в лабораторних умовах методи in-vitro, саджанці приживаються в наших.....

 

Розплідник декоративних рослин НоваФлора, хвойні дерева, кущі, міндобрива, садовий інвентар

 

Виробництво та продаж насіння озимих і ярих сільськогосподарських культур на сучасному насіннєвому заводі виробництва Датської фірми.

 

Вирощування саджанців та ягоди малини нових сортів європейської селекції.

 

Насіння високоякісне та сертифіковане овочів, квітів, цукрового буряка, троянди. Садовий інвентар, засоби захисту рослин, грунти, горщики, системи поливу, зрошення. Насіння оптом і в роздріб.

 

В даний час дп « Світ насіння » є однією з найбільш розвинених дочірніх підприємств на ринку україни. Спеціалізується на оптовій торгівлі насінням овочевих і польових культур , засобами захисту...

 

Продаж ЗЗР Посівний матеріал

 

Компанія представляє в Україні сорти та реалізує насіння марки Пробстдорфер Заатцухт - високоякісної озимої м’якої пшениці, сої, ріпаку, твердої пшениці, ячменю, соняшника.

 

Агробізнес, продаж

 

Продам саженцы малины, фундука, клубники, яблони, груши, винограда и многие другие

×
×
×
×
×
×