rus
Бурштын
22:59
Сельское хозяйство, компании в Бурштыне 1
 

Выращивание птицы, производство кормов, услуги по забою птицы

В радиусе 40 км от Бурштына
 

Продаю вику очищену , свині породи ландрас , петрен, свиноматки та кнурці породи ландрас, петрен

 

Вирощування сг продукції

 

Натуральне сільськогосподарське виробництво

 

Компанія Росан - Агро (м. Рогатин)- власна відгодівля живих свиней, та власний мясокомбінат (Росана) на якому здійснюється забій, обвалка та переробка м’яса.

 

Компания надает услуги по выращиванию и сбыте Овощи : лук , картофель , капуста , перец , баклажан. Садоводство : смородина , малина , фундук . .

 

Ведення господарської діяльності по виведенню офшорних коштів, та виявлення здатності не належного користування активами внутрішніх резервних систем.

 

Переработка рапса. производство рапсового масла и жмыха

 

Внешнеэкономическая деятельность. Импорт средств зашиты растений. оптовая и розничная торговля средствами защиты растений. Транспортная экспидиция. Диспетчерские услуги.

 

Основним видом діяльності ТОВ Лісера є гуртово-роздрібна торгівля мінеральними добривами на території України. Для клієнтів з Тернопільської області та прилеглих регіонів працює регіональний...

 

Виготовляємо під замовлення кабіни на любий трактор

 

Размножение лиственных, хвойных и фруктовых кустарников и деревьев. Ландшафтный дизайн.

 

ТОВ "Тімбер Груп" займається оптовою торгівлею зерном, насінням і кормами для тварин. Співпрацюємо з вітчизняними та іноземними партнерами.

 

Изготовление и продажа тракторных запчастей различных типов. Разработка нового оборудования для сель хоз техники.

 

Экспорт/импорт с/х продукции, торговля зерновыми, масличными, техническими культурами, транспортные услуги авто-зерновозами.

 

Компания «Семена Элита» специализируется на продаже качественного посевного материала зарубежных производителей. Более 20 лет профессионального опыта работы на рынке семян. Наша задача состоит в...

 

Олії холодного віджиму, виробництво високоякісного шроту, борошна та натуральних сумішей.

 

Компанія займається торгівлею м'ясокісткового борошна, жиру та інших товарів для використання у виробництві комбікормів, кормів для домашніх тварин, добрив, біодизеля та ін.

 

Експорт агропродукції, імпорт зерна і хлібопродукції, оптова торгівля олійними та зерновими культурами на внутрішньому ринку України.

 

Экспорт-импорт аграрной продукции

×
×
Флагма* Сайты 52 страны
×
×
×